Nejvýhodnější Americká hypotéka

Co je to Americká hypotéka? Je to druh hypotečního úvěru, tzv. bezúčelového. Což znamená, že klient, který si tuto hypotéku pořídí, nemusí dokládat na jaké účely chce peníze půjčit. Tato hypotéka má samozřejmě svoje veliké plusy, ale také pár mínusů, které si zde popíšeme. Na českém trhu vznikají společnosti, které chtějí co nejvíce uspokojit klientovo požadavky, proto se společnosti předhánějí s nabídkami kvalitních a zajímavých půjček. Americké hypotéky jsou v České republice známé již několik let a v poslední době se stávají více oblíbenější hlavně díky tomu, že jej klient může použít na cokoliv. Proč se nazývá hypotéka Americká? Americká proto, že je ve Spojených státech nejoblíbenější. Americký lid si jí velice oblíbil, pořizuje si za ní nábytek, automobily, spotřební zboží, dovolenou a další věci. Proto tedy název Americká. My si v tomto článku povíme, jaká je nejvýhodnější americká hypotéka, jestli je spolehlivá a bezpečná, kdo jí může získat a za jakých podmínek.

Které banky Americkou hypotéku nabízejí?

Na českém trhu nabízí Americkou hypotéku více než 13 bankovních společností. Mezi nejznámější patří – Česká spořitelna, KB (Komerční banka), Fio banka, Oberbank nebo Raiffeisenbank. Ale i nebankovní společnosti nabízejí Americkou hypotéku. Zda je nebankovní Americká hypotéka bez podvodu, to nelze tak jednoznačně říci. Každému vyhovuje něco jiného a určitě se najde i ověřená nebankovní americká hypotéka, ale musíte číst recenze a hlavně názory vašeho okolí. Pokud vám nepůjčí u bankovních společností, nebudete mít jinou možnost, než nějakou nebankovní hypotéku získat. Nasepujcka.cz, Americkahypotekaprofi.cz nebo Finnes-specialista.cz, toto je výčet nejznámějších nebankovních Amerických hypoték.

Nebankovní půjčky fungují jako Americká hypotéka bez doložení příjmu, to znamená, že vám půjčí peníze i bez toho, aniž byste složitě dokazovali, zda máte dostatečný příjem. Nevíte si rady jaká je nejvýhodnější americká hypotéka? Kalkulačka online vám pomůže.

Výhody a nevýhody Americké hypotéky

Mezi největší klady Americké hypotéky patří to, že nemusíte dokládat na co si peníze půjčujete. Je to velice praktické, nejste ničím zavázáni. Hypotéka je dostupná od 100tisíc Kč ,až po několik milionů. Půjčené peníze se odvíjejí od zástavní hodnoty nemovitosti. Doba splácení se může rozložit, až na 20 let, měsíční splátky jsou tak mnohem únosnější. Mezi nepříjemné věci patří vyšší úrok, u bankovních hypoték doložení příjmu a zapsání v registru dlužníků vám také přitíží. Nebankovní hypotéky nabízí půjčku, kterou získáte bez doložení příjmů, bez zástavy nemovitosti a také existuje americká hypotéka bez registru, recenze na tyto hypotéky jsou různé. Dejte spíše na osobní zkušenost někoho blízkého. Recenze mohou být nastrčené. Všechny půjčky a hypotéky mají své pro a proti. Celkově si, ale myslím, že Americká hypotéka je ještě jedna z nejvýhodnějších půjček. Na to nahrává už fakt, že se stává čím, dál více oblíbenější nejen ve světě, ale i u českých občanů.

Nejvýhodnější Americké hypotéky v ČR

Výhody Americké hypotéky
Výhody Americké hypotéky, kterou nabízí Hypoteční banka, a.s. Zdroj: hypotecnibanka.cz

Nelze říci, které Americké hypotéky jsou nejlevnější, obecně však platí, že bankovní společnosti nabízejí mnohem nižší úrok a jsou tam většinou lepší platební podmínky. Americká hypotéka – kalkulačka online, slouží pro přesné vypočítání výše měsíční splátky. Hypotéky bez dokládání příjmu jsou k získání jen u nebankovních společností. Refinancování Americké hypotéky je možné, ale budete se muset poradit se specialistou, který vám poradí jak refinancovat bez toho, aniž byste utrpěli nějakou finanční ztrátu.

Obecně platí, že čím je banka na českém trhu stálejší, tím lepší a výhodnější bude Americká hypotéka k dostání. Nejvýhodnější americká hypotéka? Kalkulačka, recenze, osobní zkušenost, rada specialisty, i takto si můžete zjistit, jak si vaše hypotéka povede. Půjčky od České spořitelny nebo Raiffeisenbank stojí pevně na svých základech a budou pro vás jistotou. Pobočky těchto bank naleznete ve většině větších měst: Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice a Plzeň nejsou výjimkou.

Jak získat Americkou hypotéku

Jako jeden z nejdůležitějších bodů, pro získání Americké hypotéky je věk, občanství, doložení příjmu a nebýt registrovaný jako dlužník. Bohužel u bankovních společností neexistuje americká hypotéka bez doložení příjmu. Vždy musíte dokázat, že budete mít možnost hypotéku splácet. Také věk hraje důležitou roli. Většinou se neposkytují hypotéky, pokud doba splácení přesáhne 70letou hranici vašeho věku. Banky se tak pojišťují před neschopností splácení klienta. Jestliže si nejste jistí, kolik budete muset měsíčně splácet např. GE Money kalkulačka vám přesně spočítá, kolik budete platit. Podepsáním smlouvy se zavazujete pravidelně splácet peníze, vyřízení vaší žádosti trvá 1-5 dnů, poté se už můžete těšit na svoje penízky.

Kalkulace Americké hypotéky
Náhled na kalkulačku Americké hypotéky od Hypoteční banky. Zdroj: hypotecnibanka.cz

Existují také nebankovní společnosti, které nabízejí Americkou hypotéku, tyto společnosti nabízejí vyšší úrok na úkor toho, že nemusíte dokládat výši přijmu, nebo můžete být zapsán v registru dlužníků. Existuje nebankovní americká hypotéka bez podvodu? Myslíme si, že ano. Na českém trhu je spoustu společností, které jsou léty prověřené a tak záleží jen na vás, zda podstoupíte riziko a k těmto společnostem zabruslíte.

Co dělat jestliže nemůžete splácet?

Pokud si půjčujete poprvé, je nejlepší dojít na nejbližší pobočku vámi zvolené banky, a tam si všechno v klidu probrat s odborníkem, který vám rád ukáže všechny potřebné věci pro uzavření hypotéky. Doložení příjmu je zpravidla 3 měsíce, pro podnikatele je to 6 měsíců. Další možnost jak Americkou hypotéku sjednat je online.

Jestliže nebudete moci splácet, ať už z jakéhokoliv důvodu, nejprve zkuste řešit možnosti s nejbližšími příbuznými. Pokud budete mít dlouhodobější problém je nejlepší zkusit přeúvěrování, které nabízí většina bankovních společností. Informujte se na internetu nebo přímo na pobočce. Nabízí Hypoteční banka refinancování americké hypotéky? Ano, a také další banky nabízí refinancování - Equabank, ČSOB, GE Money bank nebo Fio banka.

Na závěr

Americkou hypotéku dělíme na bankovní a nebankovní. Americká hypotéka bez podvodu je v současné době k mání. Na českém trhu existují slušné banky, se kterými vám nehrozí žádné skryté poplatky nebo neférové jednání. Americká hypotéka se určitě vyplatí všem lidem, kteří chtějí větší obnos peněz, nemají jinou možnost půjčky nebo nemají naspořené peníze a chtějí peníze použít na jiné než stavební účely. Lze říci, že Americká hypotéka má globálně vyšší úrok, než ostatní hypotéky, ale s přihlédnutím na fakt, že vás nijak neomezuje, co se týče účelu peněz, je tato hypotéka jedna z nejlepších řešení, jak získat peníze.

Kontaktní formulář
Náhled na formulář pro sjednání hypotéky od Hypoteční banky. Zdroj: hypotecnibanka.cz

Pro srovnání – u klasické hypotéky se roční úrok pohybuje kolem 3 – 5%, některé banky vám nabídnou již 2,1% p.a., u Americké hypotéky se roční úrok pohybuje 4 – 8,5%, počítejte spíše se 6,5 – 8%. Je to sice velké rozpětí, ale pokud nechcete nebo nemůžete říci na co dané peníze potřebujete, bude pro vás Americká hypotéka nejlepším řešením.