GE Money půjčka

GE Money bank se může pochlubit svými inovativními myšlenkami. Je to první banka u nás, která představila konsolidaci půjček, plnohodnotný elektronický výpis účtu, refinancování hypoték a další. GE Money bank se objevila na českém trhu v roce 1997, jedná se o jednu z největších českých peněžních ústavů. Je součástí světové firmy GE, která sahá až do roku 1892. V České republice GE Money.cz zaměstnává na 3500 lidí a má také mnoho bankomatů a plno poboček, které naleznete ve všech větších městech ČR. Od 1.1. 2007 patří GE Money banka k vybraným českým bankovním standardům. Banka si vybudovala jméno a díky slušnému jednání se řadí na špici svého oboru v ČR. GE Money poskytuje v ČR dvě hlavní společnosti – GE Money bank a GE Money auto. GE Money auto nabízí úvěry na nová nebo ojetá vozidla. Vše si můžete spočítat na online auto kalkulačce. My se nyní zaměříme na GE Money banku a její úvěr. Vysvětlíme si, jak funguje a jaké jsou možnosti získání půčky. Internetový odkaz: www.GEMoney.cz.

GE Money půjčky

Banka nabízí klasické osobní bankovní půčky a hypotéky. Dále také spoření, osobní účty nebo kreditní/debetní karty. Expres půjčka GE Money je letošním hitem této banky. Za zřízení a následné vedení půjčky nezaplatíte ani korunu, každý rok vám sníží, při řádném splácení, úrok o 1%. Peníze můžete mít do 5 minut od podepsání smlouvy. Rychlá, efektní, snadná, dostupná online to je expres půjčka GE Money, kalkulačka, přístupná na internetu, vám spočítá výši měsíční splátky. Americká hypotéka vám zajistí přísun peněz až do výše 1,5 milionu korun, díky ručení nemovitostí se můžete těšit na nízký úrok (až 4,99% za rok). Americká hypotéka GE Money – kalkulačka online, tak jako je tomu u ostatních půjček od GE, je i tuto hypotéku možné spočítat na internetu v pohodlí svého domova.

Internetbanka GE Money - přímé bankovnictví je v dnešní době nutná věc, proto abyste měli přehled o svých půjčkách a hypotékách. Je přístupná i jako aplikace pro váš chytrý telefon či tablet.

GE Money zkušenosti

Začneme tím lepším, a tak vám napíšeme, která pozitiva si pro vás tato banka připravila. Mezi klady určitě patří slušné a ochotné zacházení pracovníků na pobočkách nebo na chatu či telefonu. Stále menší administrativa je také veliké plus, zvlášť v dnešní uspěchané době. Nevíme, kam zařadit přísné zřizování půjček, proto je máme uprostřed, aby si každý vytvořil názor sám. Proto, abyste dostali od GE Money půjčky, musíte doložit potvrzení o příjmu, které by mělo být adekvátní k celkové půjčované částce. Jestliže máte příjem 10tis. hrubého, nemůžete očekávat půjčku ve výši 1 milionu korun. Dostáváme se tedy k záporným věcem u této banky. GE Money půjčky nedává jen tak každému, musíte složitě dokazovat výši přijmu, zda pracujete na plný úvazek nebo jste ve výpovědní lhůtě. Dále je potřeba dokázat, že je vaše trvalé bydliště opravdu vaší platnou adresou. Také zdlouhavá, je pro vyřízení GE Money půjčka, zkušenosti klientů poukazují na 30 – 60 minut na pobočce.

Jak si vede GE Money bank na trhu

GE Money nabídka konsolidace
Náhled na nabídku výhodné konsolidace Vašich půjček od GE Money. Zdroj: gemoney.cz

Celkově je tato banka a její půčka v ČR velice oblíbená. V současné době se může pochlubit více než 1 milionem klientů. Tato banka je populární díky tomu, že je na trhu již velice dlouho a hlavně každý rok představuje ty nejnovější techniky vedení bankovních půjček, které jsou k dispozici na celém světě. Jako například internetbanka GE Money - přímé bankovnictví, které je v současné době nepostradatelnou součástí v oblasti podnikání a osobního života. Není nic lepšího než mít všechny důležité transakce a novinky k dispozici 24 hodin denně v pohodlí svého domova.

Vše si můžete zjistit online na adrese: www.GEMoneybank.cz. Jestliže stále váháte, zda je pro vás ideální GE Money půjčka, zkušenosti jiných klientů vás mohou ,,nakopnout“ k pořízení. Dávejte si však pozor, ne všechny recenze jsou pravdivé, může se jednat o nastrčené podvodné informace. Ať už se jedná o kladné nebo negativní názory, je lepší osobní schůzka s někým blízkým, který půjčku od GE Money bank má.

Podepsání smlouvy

Podmínky
Náhled na rozcestník produktových podmínek pro jednotlivé služby. Zdroj: gemoney.cz

Půčka nebo GE Money hypotéka je k dostání pro všechny občany České republiky starší 18 let, s doloženým měsíčným příjmem. Pokud jste si ujasnili, že chcete půjčku od GE Money bank, je dobré, před návštěvou jakékoliv pobočky, srovnat si a připravit veškeré papíry, které jsou zapotřebí k poskytnutí úvěru či hypotéky. Nezapomeňte potvrzení o příjmu, doklady totožnosti a také smlouvy o vlastnictví nemovitosti, kterou budete ručit.

Konsolidace půjček GE Money bank je velice praktická a v dnešní době žádaná možnost. Konsolidace vám zajistí přehlednou a nižší měsíční splátku. Dokáže vám sloučit úvěry až do výše 700tis. Kč. Hlavní podmínkou je aktivní účet u GE Money bank. GE Money konsolidace ušetří váš čas i vaši peněženku.

Studentská půjčka GE Money bank je výhodné řešení pro poskytnutí úvěru mládeži do 26 let. Přečtěte si však veškeré podmínky, abyste poté nebyli překvapeni. Za předčasné splacení si totiž banka nějaký peníz účtuje. Co znamená GEMoney flexikredit? V podstatě je to velice jednoduché, pokud máte zřízený účet u GE, můžete přečerpat peníze do debetu ve výši 5 – 100tisíc Kč.

Na závěr

GE Money půjčka je výhodná, pokud jste zastáncem tradiční banky. Jestliže si nechcete půjčit od nějaké nebankovní instituce či jiné osoby, je tato půčka vhodná. Studentská půjčka GE Money bank je také osvědčená a neskrývá žádné poplatky navíc. Internetová adresa: www.GEMoneybank.cz, je vám k nápomocná 24 hodin. Konsolidace půjček GE Money bank je k dispozici pro všechny klienty této banky.

Ještě jedna věc je důležitá. Podepsáním smlouvy se zavazujete k placení určité částky úroku, který je počítám ročně. Tento úrok je po celou dobu smlouvy fixní a nelze jej měnit, jen v případě řádného splácení, o kterém jsme mluvili výše. Jestliže si nejste jistí, zda budete moci svoji půjčku splácet, banka vám nabídne pojištění proti neschopnosti splácet.

GE Money bank půjčka, hypotéka, ale i osobní účet či kreditní karta jsou léty prověřené nabídky, které si může dovolit průměrný občas České republiky. Jen je potřeba, jako před každým podepsáním smlouvy, číst pozorně všechny podmínky a možnosti, které GE Money nabízí.