Credium půjčka

Credium a.s. je nebankovní zprostředkovatel půjček a leasingů. Aktuálně je poskytování neúčelových úvěrů pozastaveno, avšak pojištění a leasing firma nabízí stále. Na českém trhu je firma téměř stálicí, protože je zde již od roku 1997. My si řekneme něco o této firmě, co všechno klientům nabízí, jak se k nim chová a zda je slušná a bezpečná. Credium nabízí tři hlavní služby a to leasing, půjčku a pojištění. Firma je pod záštitou francouzské bankovní společnosti Crédit Agricole Consumer Finance, která má jméno po celém světě, hlavně tedy v Evropě. Internetová stránka této společnosti je www.Credium.cz, naleznete zde veškeré informace a formuláře. Co se týče kladných ohlasů klientů, je tato společnost více méně propagována kladně. Najde se pár závistivých nebo nespokojených klientů, ale není jich mnoho. Můžeme tedy říct, že firma Credium a.s. je jedna z těch firem, které si v ČR vybudovali jméno a pověst. Jejich ochota vše řešit, je u zákazníků ceněná a rádi se k této firmě vrací. Jaké služby společnost se svou adresou – Credium, Praha Stodůlky, Bucharova 2657/12 nabízí?

Credium finance

Jak už jsem v předešlém odstavci popsala, Credium a.s. se specializuje na tři hlavní nabídky, nyní si je projdeme a vysvětlíme, co která znamená.

Credium půjčka nabízí klasické nebankovní úvěry, které jsou v posledních letech u občanů velice populární. Jako každá nebankovní půjčka je i tato trochu lépe získatelná a čeká vás jen malé papírování. Credium půjčky poskytuje rychle a hlavně online.

Credium leasing nabízí již od počátku svého působení, tedy od roku 1997. Ve službách autobazarů je po celé České republice vyhlášený. Pobočka Credium, Praha 1 je vyhlášená a je to největší pobočka v ČR na leasingové automobily, co se týče této společnosti.

Kreditní karta Credium je novinka této společnosti, s kreditní kartou si můžete půjčit kdykoliv chcete, včetně víkendů a svátků, ve více než 200 zemí světa. Je skvělé mít k dispozici peníze na nový nábytek či potraviny, kdykoliv si přejete. Credium finance opravdu řeší a vám dává prostor užívat si život.

Credium půjčky

Tak jako většina společností má i Credium internetovou stránku, kde si můžete online zřídit půjčku, bez zbytečného papírování. Postačí vám vyplnit formulář. Vyřízení je jednoduché a velice rychlé. Půjčka je vyřízená do druhého pracovního dne, což je v dnešní době naprosto normální a žádané. Credium předčasné splacení vítá a nevidí v něm žádný problém, výše poplatků za předčasné splacení se odvíjí od sazebníku daných služeb. Zřízení a následné používání služeb je zcela zdarma. Pár záporů by se však u této nebankovní půjčky také našlo. To, že Credium neposkytuje půjčku všem a hlídá si, zda jste v registru dlužníků, bychom spíše brali jako plus, ale Credium nejlevnější půjčka? Toto tvrzení je takové kostrbaté, společnost má totiž docela vysoký úrok a řadí se mezi jedny z největších % p.a. úroků v ČR. Jenže není vše černobílé a díky stálosti a opravdové bezpečnosti vaší žádosti, je úrok únosný. Pokud vám nedají leasing nebo půjčku u banky, je Credium jasná volba.

Kde Credium a.s. najdete?

Klientský servis
Náhled na sekci zahrnující Klientský servis na webových stránkách www.credium.cz.

Credium a.s. má hlavní sídlo, jak už tomu bývá u většiny firem v České republice, v hlavní městě a to v Praze. Adresa je: Credium, Praha Stodůlky, Bucharova 2657/12. Jako většina větších firem má i Credium pobočky, a to hlavně ve větších městech jako jsou České Budějovice. Firma nabízí své služby také v Ústí nad Labem. Další pobočky Credium: Brno, Liberec a Kralovy Vary. Firma se i nadále bude rozrůstat a tak je možné, že v příštích letech budou zřízeny pobočky i v dalších městech České republiky.

Stará Ostrava to je další pobočka firmy Credium, Ostrava je 3 největší město ČR, a tak si zaslouží svoji pobočku a autobazar s leasingem od Credium. Www.Credium.cz internetová stránka, kde naleznete vše potřebné pro to, aby byla vaše rodina spokojena.

Jestliže máte jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat specializovaného pracovníka firmy Credium, který vám po telefonu zodpoví veškeré vaše dotazy. Pro lepší a snadnější komunikaci neváhejte navštívit některou z poboček, které jsem vám jmenovala.

Služby, platby, podmínky

Nabídka vozů
Nabídka nových i ojetých vozů, které lze zakoupit na leasing od společnosti Credium.

Chcete získat půjčku od Credium? Mají pár podmínek: musíte být plnoletí, musíte mít pravidelný měsíční příjem (dále nespecifikují, takže je půjčka vhodná i pro maminky na mateřské nebo seniory pobírající důchod), nesmí vám být více než 67 let a hlavně nesmíte být v registru SOLUS (což je registr dlužníků). Pro sjednání půjčky vám postačí jen občanský průkaz a další doklad totožnosti. Pro zřízení půjčky či leasingu je lepší zajít si na některou z uvedených adres.

Sedněte si v klidu s rodinou doma a proberte jaké auto je pro vás nejlepší. Credium nabízí i finanční služby a leasing fyzickým osobám, živnostníkům či firmám. Mezi financované služby patří také ojeté automobily nebo užitkové vozy všech značek. Credium také nabízí věrnostní kartu, se kterou získáte mnoho výhod, při placení s touto kartou vám bude navráceno 1% z placené částky. Pokud půjčku splatíte do 50 dní, nebudou vám účtovány žádné úroky. Věrnostní kartu vám nabídnou při podepsání smlouvy vždy, je jen na vás zda jí budete chtít či nikoliv. Věrnostní karta je k dostání zdarma.

Shrnutí, aneb vyplatí se tato půjčka?

Credium a.s. je velice schopná a ke svým klientům laskavá společnost. V závěru můžeme říci, že půjčka či leasing od Credium se vyplatí. Mají sice trochu vyšší úrok než ostatní nebankovní společnosti, ale pozitivum je určitě rychlé a férové jednání, vaši objednávku zpracovávají vyškolení pracovníci, kteří svému oboru 100% rozumí. Nemusíte se bát nějaké negativní nebo nelegální služby. Nedává vám banka půjčku, protože nemáte dostatečný příjem nebo jste ve věku kdy se těžko půjčka či leasing získává? Máme pro vás spolehlivou volbu - Credium, předčasné splacení je u této firmy také samozřejmostí a milý přístup vás překvapí.

Na internetu se můžete setkat s uživateli, kteří Credium haní a špiní jméno této firmy. Credium podvody popírá a díky kladným reakcím většiny uživatelů, může dále obchodovat a nabízet svoje služby. Tam kde není negativní poznámka není pozitivní reklama. Www.Credium.cz, neváhejte a podívejte se na svoje nové šťastné vyhlídky.