Ferratum půjčka

Ferratum Group je průkopníkem v oblasti poskytování mobilních mikropůjček. Klienti se můžou setkat rovněž s názvem Ferratum Bank Ltd, která je dceřinou společností Ferratum Group pocházející z Finska. Společnost poskytuje klientům speciální půjčky od roku 2005, které jsou specifické v mnoha ohledech. Společnost Ferratum Group resp. Ferratum Bank Ltd slibuje svým klientům po celém světě rychlé a bezpečné zapůjčení peněz prostřednictvím internetu nebo SMS zprávy. Služby nabízené společností Ferratum Group nekončí pouze u půčky. Jejich služby se rovněž skládají z profesionálního zákaznického servisu a důsledného zabezpečení. V České republice poskytuje tyto půjčky společnost Ferratum Czech s.r.o. sídlící v Praze. Více informací o rychlých mikropůjčkách jsou dostupné na internetových stránkách www.Ferratumbank.cz resp. www. Feratum.cz. Společnost Ferratum Group působí více než ve 20 zemích světa a na kontě má více než 1,5 miliónu spokojených zákazníků. Ferratum půjčka nezatajuje poplatky ani podmínky, což je dobrým důkazem o důvěryhodnosti společnosti.

Ferratum SMS půjčka

Ferratum SMS půjčka poslouží zejména v případech, kdy přijdou nečekané výdaje, ale výplata ještě není na účtu. Prostřednictvím Ferratum Czech s.r.o. si mohou klienti zapůjčit částky v rozmezí od 500 Kč až po 10 000 Kč. Stačí vyplnit online formulář, který je dostupný na stránkách www.Feratum.cz, zadat požadovanou částku a počkat pár minut na schválení. Stejný princip je rovněž nastaven v případě žádosti přes sms. Ferratum SMS půjčka je pohodlná a lze ji vyřídit prakticky kdekoli a kdykoli. K získání půčky není potřeba dokládat příjmy ani se starat o ručitele. Po zadání výše a doby splácení se klienti do deseti minut dozví, zda byl jejich požadavek schválen.

Při první žádosti kontaktuje klienty pracovník zákaznického servisu, který ověří osobní údaje, vysvětlí způsob zaslání peněz a objasní podmínky, ke kterým zavazuje Ferratum půčka. Stálý klient se jednoduše přihlásí na www.Ferratumbank.cz na svůj účet a již nemusí podstupovat ověřování údajů. Půjčka umožňuje klientům disponovat penězi již jednu minutu od schválení požadavku.

Ferratum půjčka není podvod!

Informace o způsobu, jak získat půjčku, jsou dostupné na stránkách společnosti www.Ferratum.cz. Osobní účet nemusí mít prázdný téměř nikdo, nicméně i v případě mikropůjček musí klienti splnit určité podmínky. První podmínkou je věk klienta, který musí být v rozmezí 21-85 let. Další podmínkou, kterou je nutné splnit, je české občanství klienta. Mezi rozhodující a velice důležitou podmínku patří i ta, která zakazuje poskytnutí půjčky těm klientům, kteří mají dluh nebo aktivní půjčku u společnosti Ferratum. Stálý klient přihlášení neopomíjí, a proto si může jednoduše zkontrolovat aktuální stav. Pokud není některá z těchto podmínek splněna, může být žádost o půjčku zamítnuta. Společnost Ferratum je velkorysá a nezaujatá vůči klientům a tak poskytuje finanční prostředky mimo jiné důchodcům, studentům, ženám na mateřské dovolené, podnikatelům, ale i lidem se zápisem v trestním rejstříku a lidem se zápisem v registru dlužníků. Žádné osobní údaje poskytnuté společnosti v rámci žádosti nejsou použity k marketingovým účelům.

Prodloužení půjčky

Prodloužení půjčky náhled
FerratumBank umožňuje svým klientům také prodloužení půjčky. Zdroj: ferratumbank.cz

Ferratum půčka nezatajuje klientům žádné poplatky, ale každý je velice zřetelně seznámen s faktem, který udává výši částky, která musí být uhrazena při splácení navíc. I když se nejedná o žádné závratné částky, může se stát, že se půjčku nepodaří splatit včas. Klienti se můžou vyhnout smluvním pokutám zažádáním o prodloužení půjčky a to prostřednictvím sms nebo online formuláře na www.Ferratum.cz. Osobní účet usnadňuje orientaci v nastaveních, výši půjčky a průběhu splácení. Společnost Ferratum prodloužení půjčky schvaluje celkem 2 x a umožňuje tak odklad splátky až o 60 dní.

Klienti mohou také posunout termín splatnosti a získat tak, více času ke splácení a to opět prostřednictvím stránek www.Feratum.cz nebo pomocí SMS. Prodloužení půjčky či posunutí termínu splatnosti je řízeno podmínkami, které má aktuálně nastavené Ferratum bank. Zákaznický účet urychluje vyřízení požadavku, které trvá stejně jako u žádosti o půjčku zhruba 10 minut. Vstřícnost a zaměření na potřeby klienta je výhodou společnosti Ferratum Group, která nabízí férový a rovný přístup.

Poplatky

Přihlášení pro klienty
Náhled na podstránku webu sloužící k přihlášení do klientské sekce. Zdroj: ferratumbank.cz

Blesková půjčka bez problémů, i takto by se dala nazvat Ferratum půjčka. Osobní účet klienta může být během pár minut o pár tisíc bohatší. S tím jsou ale spojeny rovněž poplatky, kterým se nelze vyhnout. Při zřizování mobilní mikropůjčky je okamžitě jasné a zřetelné, kolik zaplatí klient navíc, o čemž se může každý snadno přesvědčit také prostřednictvím kalkulačky dostupné na stránkách www.Ferratum.cz. Osobní účet stálého klienta poskytuje informace o splátkách i jejich výši. Za poplatek umožňuje Ferratum půjčka prodloužení splátky.

Výše poplatku se odvíjí od počtů dnů, o které chce klient splátku prodloužit a je dostupná na internetových stránkách a rovněž v jejich části Ferratum - Stálý klient. Přihlášení pomocí hesla a rodného čísla trvá pár sekund, po kterých může klient zkontrolovat a ujistit se o veškerých datech. Poplatky umožňují prodloužení splátky, nicméně pokud klient včas nepodá žádost o prodloužení, vystavuje se riziku sankce za nesplácení půjčky, která může skončit nahlášením do úvěrových registrů.

www.Feratum.cz - Půjčit si, nebo ne?

Ferratum je nebankovní společnost nabízející krátkodobé půjčky, známé jako Ferratum půjčka. Recenze klientů hovoří o spolehlivosti, solidnosti, diskrétnosti a důvěryhodnosti, které jsou hlavní devízou společnosti. Je tedy zřejmé, že Ferratum půjčka není podvod. Nejsou skryty žádné poplatky, lehce dohledatelná je i roční úroková sazba a výše RPSN, stejně tak i sankce za nesplacení půjčky. Na internetových stránkách Ferratum - Stálý klient - Přihlášení do osobního účtu, který obsahuje veškerá data, najde vše velice jednoduše. V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, zákaznický servis.

Podmínky, poplatky, doba splácení i možnost prodloužení splátky je zřejmá. V případě krátkodobých mobilních mikropůjček je Ferratum mezi nebankovními společnostmi profesionálem s více než 1,5 miliónem zákazníků. Férové jednání a vstřícnost vůči novým i stálým klientům patří mezi standard společnosti, stejně jako rychlé a bezproblémové jednání za přesně daných podmínek.