Home Credit půjčka

Home Credit, a.s, patří mezi společnosti poskytující celou škálu úvěrových produktů. Jako člen skupiny Home Credit. Společnost své služby nabízí nejen v české republice, ale i na Slovensku, v Rusku, Bělorusku, Kazachstánu, Číně, Indii, Indonésii a Filipínách. Home Credit a.s. patří mezi přední poskytovatele spotřebitelského financování. Mezi hlavní zájmovou oblast společnosti patří poskytování nebankovních hotovostních půjček, konsolidace úvěrů, splátky a tedy půjčky v místě prodeje, úvěry na automobily a kreditní karty. Home Credit je velice dobře zajištěn i co se týče klientského servisu. Pokud vznikne problém či otázka, není problém vyhledat Home Credit kontakt, který nabízí využití klientských linek nebo kontaktního e-mailu. K získání informací nebo bližších specifikací je možné využít služeb pobočky v Brně, Praze a Karviné. Odpovědi na dotazy, dokumenty, rady a tipy obsahuje Home Credit klientská zóna, kterou je možné jednoduše nalézt na stránkách www.homecredit.cz. Klientská zóna je určena všem zákazníkům.

Home Credit online půjčka

Home Credit nabízí více variant, jak jednoduše získat peníze za přijatelných a dobrých podmínek. Hotovostní Home Credit půjčka umožňuje klientům čerpat finance od 10 000 Kč až do 150 000 Kč bez ověřování příjmů u zaměstnavatele. K poskytnutí půjčky stačí stálý příjem a dva doklady totožnosti. Tato Home credit online půjčka v sobě skrývá řadu výhod. První z nich je rozhodně časově neomezený přehled transakcí a splátek a to zcela zdarma prostřednictvím online aplikace Správce financí, která je dostupná na www.homecredit.cz. Můj úvěr poskytuje klientům ideální možnost, jak si lehce ohlídat finance. Další výhodou je odložení splátek nebo změna jejich výše. To ovšem platí pouze bezproblémové klienty, kteří splácejí včas. Za předčasné splacení úvěru Home Credit není účtován žádný poplatek.

Všichni klienti mohou využít možnosti zřídit si pojištění schopnosti splácet. Před samotnou žádosti o půjčku je k dispozici úvěrová kalkulačka, která okamžitě spočítá výši splátek odvíjející se od zapůjčené částky a doby splácení. Pak už jen zbývá vyplnit online žádost. Peníze jsou převedeny buď na osobní účet nebo si je mohou klienti vyzvednout na pobočce pošty. Více informací je dostupných na www.homecredit.cz. Klientská zóna je v případě dotazů či informací o podmínkách, týkající se úvěrů, nepřetržitě dostupná.

Konsolidace půjček

Home Credit a.s. klientům poskytuje rovněž službu tzv. konsolidace půjček. Konsolidace půjček je odborný výraz pro spojení či sloučení půjček, které je možné u Home Credit provést až do výše 300 000 Kč. Klienti si sami nastavují dobu splácení a tedy i výši měsíčních splátek. Klientům může výrazně pomoci při řešení konsolidace půjček kalkulačka. Za poplatek, který je součástí měsíční splátky, je možné si po zaplacení čtyř řádných splátek výši splátky zvýšit nebo snížit. Splátky je možné rovněž odložit a pojistit proti neschopnosti splácet. Odložení jedné splátky je možné vždy po roce pravidelného splácení. Hlavní výhodou konsolidace půjček je ušetření až několika tisíc měsíčně. Spojit lze úvěry, kreditní karty i kontokorenty. Žádost o sloučení půjček se podává prostřednictvím bezplatné linky nebo formuláře, na jehož základě společnost kontaktuje žadatele. Stejně jako u žádosti o hotovostní půjčku i zde postačí dva doklady totožnosti. Pro zrychlené sjednání spojení půjček je žádoucí, aby měl klient připraveny informace a doklady k současným půjčkám. Dlužníci tak mají možnost chytrého splácení za zvýhodněných podmínek.

Nákup na splátky

Zboží na splátky
HomeCredit nabízí v České republice možnost nákupu zboží na splátky. Zdroj: homecredit.cz

V dnešní době není nic neobvyklého jít do obchodu bez peněz a pořídit si například domácí spotřebiče na splátky. Home Credit rovněž poskytuje tyto služby a tak není problém si například při rekonstrukci pořídit nábytek na splátky Home Credit. A to není vše. Splátky Home Credit lze vyřídit ve více než 8000 obchodech a 800 e-shopech. Na splátky lze pořídit auto-moto díly, bazény, domácí spotřebiče, elektroniku, hudební nástroje, mobilní telefony, počítače, nábytek a jiné vybavení, sportovní potřeby, potřeby pro dům a zahradu a třeba také zájezd. Splátka se zřizuje přímo v místě nákupu a je na zákazníkovi jestli složí akontaci a v jaké výši. Samozřejmě, že na základě těchto skutečností se odvíjí i výše měsíční splátky.

V případě, že se pořízené zboží porouchalo ihned po nákupu, klient má právo odstoupit do 14 dní od kupní smlouvy. Odstoupení od smlouvy musí klient nahlásit na úvěrovou společnost a zaniká rovněž smlouvá úvěrová. V případě, že se zboží porouchalo v pozdější době, úvěr nezaniká a klient může zboží „pouze“ reklamovat.

Revolvingový úvěr a kreditní karty

Konsolidování půjček - kalkulačka
Ukázka jednoduché kalkulačky s výpočtem konsolidování více úvěrů. Zdroj: homecredit.cz

Revolvingový úvěr je pro mnoho lidí velkou neznámou. Ve zjednodušené formě se v podstatě jedná o krátkodobý úvěr s opakovanou možností výběrů do výše smluveného limitu. Úvěr bývá uzavírán převážně na dobu jednoho roku a vydává se za jakýmkoliv účelem. U revolvingového úvěru je potřeba dodržovat určité podmínky zejména co se týče splácení jednotlivých úvěrů, na druhou stranu není potřeba uzavírat pokaždé novou úvěrovou smlouvu. K nákupům je možné využít rovněž výhod a služeb, které poskytuje kreditní karta od Home Credit. Klienti mohou využít bezúročného období až 51 dnů, nabízených slev a poukázek, které dostanou jako odměnu za nákup.

Home Credit nabízí klientům dva druhy kreditních karet tzv. partnerské a ostatní. Partnerské karty neboli Premia karty zlevňují každý nákup ve všech obchodech a sítích. Premia karta Home Credit je určena komukoli, Clubcard kreditní karta Premium je vhodná pro stálé zákazníky Tesca, Premia karta České Pojišťovny pro zákazníky uvedené pojišťovny a Nákupní karta Premia ocení stálí zákazníci obchodů Kika a Baumax.

Všeobecné podmínky Home Credit

Před uzavřením úvěru je potřeba se seznámit s podmínkami společnosti a rovněž zkušenostmi jiných klientů, kteří vkládají své příspěvky do diskuze. Dobře seznámený klient s podmínkami poskytování úvěrů, pak nebude mít pocit, že se jedná o podvod. Stěžejními otázkami a faktory, které ovlivňují rozhodnutí o úvěru, je především vrácení úroků, předčasné splácení nebo vypovězení smlouvy. Home Credit předčasné splácení nijak nevyužívá,. Předčasné splácení úvěru Home Credit je zcela bez poplatků u všech typů úvěrů kromě jednoho a tím je financování koupě vozidla.

Jedinou povinností klienta je ohlášení této skutečnosti společnosti. Home Credit rovněž nabízí klientům možnost vrácení úroků za poctivé splácení a to až do výše 50 %. Odstoupit od smlouvy lze do 14 dnů bez udání důvodu nebo po 14 s udáním důvodu. Klient musí vyplnit výpovědní formulář, který je dostupný na stránkách a zaslat společnosti Home Credit. O službách Home Credit je na internetu dostupná nejedna recenze, která rovněž může posloužit jako rádce při rozhodování o zřízení úvěru.