Všechny nebankovní půjčky na jednom místě

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době stále více populární, je to možnost jak rychle a bez zbytečného papírování přijít k penězům. Jestliže si chcete udělat krásné vánoce, podívat se k moři nebo si koupit užitečnou věc do domácnosti, je pro vás tato půjčka ideální. Tato půjčka se netýká jen lidí, kterým banka nechce půjčit, ale také podnikatelům, kteří mají problém s doložením výše přijmu. Tyto půjčky lze rozdělit na několik podskupin, protože ne všechny firmy jsou stejně nastavené. Nebankovní půjčky na směnku, bez doložení přijmu, bez registrace, pro problémové klienty, bez ručení nemovitostí, pro nezaměstnané, přes sms a další. Než se k nějaké nebankovní půjčce upíšete, pozorně si pročtěte všechny podmínky. Stává se, že tyto půjčky mají vysoký úrok a občas nelidské podmínky. Jestliže máte jinou možnost, než si takto půjčit, zvažte všechny jiné možnosti. Tuto si nechávejte až na poslední chvíli, protože ne všechny mají dobré podmínky.

Různé firmy, různé podmínky

V České republice existuje 6 velkých firem, 11 menších firem a nespočet soukromích podnikatelů, kteří nabízejí nebankovní půjčky. Konkurence je opravdu vysoká, a tak se většina firem předhání, kdo z nich bude mít lepší podmínky a nižší úrok. Všeobecně však platí, že čím novější firma, tím lepší podmínky a nižší úrok. Nenechte se však zmást a pečlivě si přečtěte všechny podmínky pro dostání půjčky. V současné době se dostala do popředí tzv. rychlá nebankovní půjčka online ihned. Poskytování této půjčky je velice snadné a hlavně v dnešní uspěchané době velice rychlé. Peníze vám přijdou na účet již za 15 minut.

Takovouto půjčku nabízejí malé firmy např. ,,Půjčíme vám ihned“, nebo ,,Půjčky na směnku“. U firem si dávejte pozor, nemusí být adekvátně prověřeny. Zde platí jasné pravidlo, dvakrát měř jednou řež, tedy spíše dvakrát se ptej a jednou podepiš. Jednou si půjčíte, nebudete schopni splácet, tyto firmy jsou velice dobře pojištěni a můžete mít nemalé problémy.

Druhy nebankovních půjček

Přiblížíme vám co jaká položka v nebankovní půjčce znamená, abyste se mohli lépe rozhodnout a nešlápli jste vedle. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu znamenají, že se vás nikdo nebude ptát, zda pracujete, jste na pracovním úřadě, nebo jste podnikatel s milionovým obratem. Pro vás jistě příjemná informace, ale ne vždy se vyplatí. Firmy bývají pojištěni proti neschopnosti splácet vysokými pokutami. Nebankovní půjčka bez registru znamená, že se vás nikdo nebude ptát zda jste evidováni v registru dlužníků. Pro vás má tato půčka opět výhody, ale vždy se přesvědčte zda jsou podmínky správně nastaveny. Nebankovní půjčky bez poplatků předem, jsou krásné a výhodné. Přečtěte si celou smlouvu, abyste neplatili za položky, které se jinde neplatí, a tak vlastně poplatky stejně zaplatili. Nebankovní půjčka bez ručení nemovitostí je výhodná zase v jiné oblasti, jestliže nechcete ručit svou nemovitostí, je pro vás tato půčka výhodná. Půjčky dostanou i nezaměstnaný lidi na pracovním úřadě.

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Profi Credit půjčka
Náhled na nabídku půjček z úvodní strany firmy PROFI CREDIT. Zdroj: proficredit.cz

Jistě si pokládáte klíčovou otázku, zda existuje v České republice firma, která vám slíbené peníze opravdu půjčí. Máme pro vás dobrou zprávu, opravdu existuje a není jen jedna. Z veřejného průzkumu lidí vyplynuli firmy, které nejen že vám půjčí, ale také mají velice slibný úrok. Mezi ty nejlépe hodnocené nebankovní společnosti poskytující půjčky patří firma CETELEM, Home Credit, nebo ProfiCredit. Velice pěkné zjištění pro všechny, kteří si chtějí půjčit a u banky nemají šanci, ať už z jakéhokoliv důvodu. Další velice seriózní je firma Provident a Cofidis. Takže všechny nebankovní půjčky kde opravdu půjčí jsou skoro všechny firmy, které jsou na českém trhu delší dobu a mají dobré hodnocení. Tím, ale nechci tvrdit, že nové malé firmy jsou na tom špatně, jen je potřeba více číst zkušenosti od ostatních uživatelů. Tyto společnosti nabízejí nebankovní úvěry a půjčky.

Jestliže máte nějaké půjčky, je pro vás ideální nebankovní konsolidace půjček, to znamená, že se všechny vaše půjčky sloučí do jedné, a vy tak budete platit jen celkovou částku, kterou vám vypočítají. Tuto nabídku zajišťuje ACEMA Credit, ZUNO nebo Home Credit.

Jak na žádost o půjčku

Žádost o půjčku
Náhled, jak může vypadat formulář s žádostí o nebankovní úvěr. Zdroj: kouzelnapujcka.cz

Jestliže jste se rozhodli pro jakoukoliv nebankovní půjčku, bude váš první krok získání informací. Sedněte si v klidu s vaší nejbližší rodinou a vše pořádně zvažte. Nejvíce vám pomohou online nové rychlé nebankovní půjčky. V klidu z domova si vyhledáte ideální společnost, která vám nabídne nejlepší úrok. Nejvýhodnější nebankovní půjčka by měla mít úrok značený p.a. což znamená roční úrok. Měsíční úrok se značí p.m. a je většinou nevýhodný. Nenechte se nalákat nízkým úrokem, většina nízkých úroků je počítána měsíčně, a tím pádem po vypočítání je mnohem dražší. Nejschvalovanější nebankovní půčka v České republice je Cofidis a CETELEM. Pokud jste se rozhodli z hodiny na hodinu a chcete si půjčit, je pro vás nejideálnější úvěr přes sms. Je to jednoduché, opět si na internetu najdete poznámky a pošlete sms dle instrukcí, během pár minut máte půjčku vyřízenou. Tuto službu nabízí například Půjčka Ihned, Ferratum, ClickCredit nebo PůjčkaSMS.

Takže máte vybranou firmu, máte spočítaný úrok a nyní se ještě zaměříme na dobu splácení. Některé firmy nabízejí splacení půjčky jen do pár týdnů nebo měsíců. Nejvíce je zastoupena doba kolem jednoho roku. Opět si musíte spočítat kdy budete moci půjčku splatit. Měsíc je velice krátká doba, a tak vybírejte spíše ty na delší dobu splácení. Většina firem nabízí i příjezd k vám domů, kde vám vše řádně a zdarma vysvětlí. Využijte tuto možnost.

Půjčku máte na účtě, co teď?

Vybrali jste si tu správnou nebankovní půjčku a penízky už máte na účtě. V této fázi vám nezbývá nic jiného než řádně a včas splácet. Jestliže nemáte možnost včas částku zaplatit, neberte si další, vždy se dá se společností, která vám půjčku dala, rozumně domluvit. Důležité je také zvážit možnost vrácení půjčky najednou, zde si dávejte pozor, aby firma nepožadovala nějaké sankce. CETELEM vám naúčtuje 5%, Cofidis a Home Credit jsou bez poplatku.

U všech těchto půjček na internetu je důležitá komunikace. Pokud vám splátka nevyšla a vy jste se přece jen rozhodli řešit to opět půjčkou, existuje tzv. konsolidace. Zmínka o ní je již výše.

Na závěr

Nebankovní půjčka ihned na účet je v dnešní uspěchané době nutností. Zkušenosti z nebankovní půjčkou jsou v České republice docela výrazné. V ČR existují nebankovní půjčky pro začínající podnikatele, nebankovní půjčky pro nezaměstnané, ale i nebankovní půjčka pro problémové klienty, kteří jsou v registru dlužníků a u jiných společností by půjčku nedostali. Není důležité kde a za kolik pracujete, ale zda budete včas splácet. Mnoho firem také nabízí různé výhody pro spolehlivé klienty. Jestliže jste cizinec a nemáte české občanství, nezoufejte i pro vás si české společnosti připravili ,,výhodnou“ nebankovní půjčku. Budete potřebovat cestovní pas a další doklad například řidičský průkaz.

Pro slovenské spoluobčany je celkem snadné půjčku získat, naopak pro Ukrajince a Bělorusy je téměř nemožná. Samozřejmě musíte počítat s horšími podmínkami, než mají k dispozici čeští občané. Ale i pro cizince platí, že nebankovní půjčka ihned na účet dorazí v pořádku.